top of page

Mobilny Symulator Zagrożeń Pożarowych - budynek jednorodzinny

Zaktualizowano: 22 cze 2021Jest to inteligentny model domku jednorodzinnego, w którym komputery i urządzenia elektroniczne kontrolują każdy jego element. Intuicyjne sterowanie oświetleniem, drzwiami i innymi modułami odbywa się za pomocą dedykowanej aplikacji. Umożliwia ona manualne włączanie/wyłączanie wszelkich urządzeń wewnątrz domku. Możliwe jest także definiowanie i odtwarzanie dynamicznych scenariuszy, pozwalających na sekwencyjne uruchamianie kolejnych zdarzeń. Najważniejszą funkcją symulatora jest dynamiczna prezentacja zagrożeń pożarowych i innych niebezpiecznych zdarzeń, jakie mogą mieć miejsce w domu jednorodzinnym. Sterowane przez komputery efekty świetlne, dźwiękowe oraz wydobywający się dym realnie oddają grozę sytuacji, pobudzając wyobraźnię widzów. Miniaturowe czujki, monitorowane przez komputery domku, alarmują jego mieszkańców.


Zainstalowane w budynku kamery pozwalają na wirtualne uczestnictwo w sytuacjach niebezpiecznych. Widzowie czują się tak, jakby rzeczywiście znajdowali się w zagrożonych

pomieszczeniach. Komputery symulatora umożliwiają również przeglądanie filmów z prawdziwych akcji czy pożarów, analizę zdjęć spalonych pomieszczeń a także odtwarzanie dowolnych prezentacji. Liczne interfejsy umożliwiają dołączenie projektora bądź systemu nagłośnieniowego. Dzięki temu w pokazach może uczestniczyć większa liczba ludzi.Główne zalety naszego produktu to :

  • Symulacja zagrożeń pożarowych za pomocą efektów specjalnych,

  • Możliwość pracy zarówno w trybie manualnym, jak i poprzez zdefiniowane scenariusze,

  • Sterowanie oświetleniem, drzwiami i czujkami przez dedykowane komputery,

  • Realistyczne efekty dźwiękowe oraz świetlne tętniącego życiem domu,

  • System monitoringu wizyjnego,

  • Duży realizm wnętrz, pełne umeblowanie,

  • System automatycznego przygotowania do kolejnego pokazu,

Budynek wykonano w skali 1:12, posiada 6 pomieszczeń na 3 kondygnacjach.

Nasz symulator został wyróżniony na targach Pol-Eco System 2017 Złotym Medalem MTP. Doceniono jego innowacyjność i unikalność. Wierzymy, że prezentowany produkt wzbudzi również Państwa zainteresowanie.


Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu: 795 578 364.


Oficjalna strona Symulatorów: https://www.mobilnysymulator.com.pl/

Comentarios


bottom of page